Yaşam

İlham Veren Başarı Hikayeleri devam ediyor Anttalks’ın konuğu Ece Üner olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Anttalks etkinliği devam ediyor. Başta gençler olmak üzere herkesle paylaşılmaya değer fikirlerin, yaşamların ve deneyimlerin paylaşılması amacıyla düzenlenen etkinliğin konuğu bu kez Gazeteci – Muhabir ve Haber Spikeri Ece Üner olacak.

“İlham Veren Başarı Hikayeleri” adı altında düzenlenen Anttalks etkinliği, başarılı isimleri ve hikayelerini Antalyalılarla buluşturmaya devam ediyor. Lider Muhittin Böcek’in konuşmacılar arasında yer aldığı ve spor dünyasının başarılı isimlerini bir araya getirdiği ilk etkinliğin ardından ikinci etkinlik düzenleniyor. 29 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek etkinliğe Gazeteci, Yazar ve Haber spikeri Ece Üner konuşmacı olarak katılacak.

DEMOKRASİ HAFTASI KAPSAMINDA

Araştırmacı gazeteci yazar Uğur Mumcu’nun katledildiği gün olan 24 Ocak ile siyasetçi, avukat ve yazar Muhammer Aksoy’un 31 Ocak ortasında katledildiği gün olarak açıklanan Adalet ve Demokrasi Haftası’nın bu yılki teması belli oldu. “Yeniden Cumhuriyet” olarak. Şehir Tarihi ve Tanıtma Daire Başkanlığı tarafından 30. Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında düzenlenecek etkinliğin konuğu olacak olan Ece Üner, 29 Ocak Pazar günü saat 20:00’de Atatürk’te Antalyalılarla buluşacak. Kültür Merkezi Perge Salonu.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberosmaneli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu